Antonín Burka (1896-1947)

Kostlivec (ex libris Fr. Klein)

dřevoryt, 7,5 x 7,2 cm, sign. PD A. Burka, značeno LD v desce AB

Antiqari.at Radhošťská

ID: 278651

Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 21:10

Aktuální cena: 60 CZK (3 €)