Eduard Milén (1891-1976)

Václavské náměstí

litografie, 37 x 26,5 cm, sign. PD Ed. Milém, horní a spodní okraj papíru pokrčený a mírně ztmavnutý

Antiqari.at Radhošťská

žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

ID: 279629

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 21:32

Aktuální cena: 250 CZK (11 €)