Jan Kavan (1947)

Rozbité sochy

litografie, 11,3 x 7 cm, sign. PD Kavan Jaroslav, 163/200

ID: 280256

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:15

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu