Daniela Benešová (1929)

Ex libris Mája Hanová

litografie, 1994, 13 x 10,5 cm, sign. PD Benešová, 55/200

ID: 280266

Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:05

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu