Zelená pláň
olej, plátno, 2023, 30 x 30 cm, monogr. PD AK 23, vzadu autorem popsáno
ID: 280771
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2024 16:36
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)