Josef Holler (1903-1982)

V zimě

akvarel, tuš, papír, 16,5 x 24,5 cm, sign. PD Holler, pasparta

externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

ID: 280827

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2024 18:04

Aktuální cena: 250 CZK (11 €)