Silnice

tisk, 2002, 25 x 17,5 cm, sign. PD nečitelně 2002, rám, č. 2/40, levý horní roh rámu poškozen

ID: 280901

Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:42

Aktuální cena: 20 CZK (1 €)