Marie Jiříčková (1943-2021)

Okno

litografie, 16,5 x 21,5 cm, sign. PD M Jiříčková, rám, č. 1/14

ID: 280923

Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:19

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)