Náměstí v zimě

akvarel, tužka, papír, 15,8 x 22 cm, sign. PD nečitelně, rám, zažloutlý papír

ID: 280933

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2024 18:13

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)