Ladislav Josef Kašpar (1915-1997)

Karlův most

litografie, 1956, 19,5 x 25 cm, sign. PD L.J.Kašpar 1956, rám, č. 20/50, zažloutlý papír

ID: 280937

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:07

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)