Zdeněk Chotěnovský (1929-1993)

Město

litografie, 1982, 23 x 17,3 cm, sign. DU nečitelně, č. 110/140

žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, zakladatel skupiny Plakát

ID: 280948

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:17

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)