Luděk Dostál (1943)

Chrám sv. Barbory

litografie, 1991, 17,5 x 13,5 cm, sign. DU L. Dostál 91, rám

žák prof. Vyšanského, Ringese a Bubeníčka na Střední průmyslové škole grafické v Praze

ID: 280972

Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:03

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)