Petra Oriešková (1941-2022)

litografie, 18,2 x 12,8 cm, sign. PD Petra Oriešková

žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

ID: 281021

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:58

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu