Petr Ptáček (1965)

Dvouplošník L 65

litografie, 2006, 14,5 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 22/100

ID: 281023

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 16:02

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu