Karel Kotrba (1903-1969)

Váša Příhoda

akvarel, tuš, papír, 1960, 29,3 x 20,7 cm, sign. PD Kotrba

ID: 281100

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:12

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)