Rybář
litografie, 2002, 18,8 x 14 cm, sign. PD Jiří Karmazín, PF 2003
žák prof. V. Rady a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
ID: 281121
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:16
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)