Kamil Lhoták (1912-1990)

Anička s modrou sukní

tuš, akvarel, papír, 1962, 15,3 x 10,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 168

Provenience: z pozůstalosti Anny Endrštové, přítelkyně a družky Kamila Lhotáka v posledních letech jeho života

člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

ID: 585

Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 02. 2020 15:00

Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)