Kamil Lhoták (1912-1990)

Krajina s červeným míčkem a vzducholodí

litografie, 1982, 28,8 x 22 cm, sign. PD Kamil Lhoták 82, č. 82/200, litografie vznikla v nákladu 200 ks u příležitosti Lhotákových 70. narozenin, pravý horní roh nepatrně ohnutý

Literatura: uvedeno v soupise: Kamil Lhoták, Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby, Praha, 2015, str. 382, G461

člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

ID: 629

Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 02. 2020 15:00

Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)