Jan Saudek (1935)

Nude Boy (Image No. 27)

bromostříbrná fotografie (vintage print), 1972/1980, 36,6 x 27,8 cm, sign. PD Jan Saudek, 23/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, shlédnuto a ověřeno autorem

Literatura: reprodukováno v: Jan Saudek - 35 Years of Photography, Manfred Heiting 1986

studium na Státní grafické škole v Praze

ID: 16

Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 18:45

Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu