Jan Saudek (1935)

Nude Boy (Image No. 27)

bromostříbrná fotografie (vintage print), 1972/1980, 36,6 x 27,8 cm, sign. PD Jan Saudek, 23/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, shlédnuto a ověřeno autorem

Provenance: Antiquarian Dlážděná

Literature: reprodukováno v: Jan Saudek - 35 Years of Photography, Manfred Heiting 1986

ID: 16

Auction price: 12.000 CZK (480 €)

AUCTION IS TERMINATED: 03. 12. 2020 18:45

Current price: 12.000 CZK (480 €)

Last auctioneer: ID2**0 History of bids