Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Portrét dámy s motýly

litografie , 29 x 20,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, rám , zažloutlý papír, rám mírně zašlý

Antiqari.at Radhošťská

ID: 648

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 10:22

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu