Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Portrét dámy s motýly

litografie , 29 x 20,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, rám , zažloutlý papír, rám mírně zašlý

Aantiqari.at Radhošťská

the disciple of prof. T. F. Simon

ID: 648

Auction price: 500 CZK (21 €)

AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 10:22

Current price: 600 CZK (25 €)

Last auctioneer: ID3**4 History of bids