Jakub Obrovský (1892-1949)

Toaleta

litografie, 1943, 35 x 26 cm, sign. LD J. Obrovský 43, rám

ID: 320

Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00

Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)

Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu