Jakub Obrovský (1892-1949)

Toilet

lithography, 1943, 35 x 26 cm, sign. lower/left J. Obrovský 43, framed

ID: 320

Auction price: 2.700 CZK (113 €)

FIRST BID TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00

Current price: 4.100 CZK (171 €)

Last auctioneer: ID1**5 History of bids