Vladimír Havlič (1944)

Noční jezero

litografie, 1985, 60,6 x 43 cm, sign. PD Vladimír Havlič 1983-1985, LD Původní litografie, levý okraj papíru lehce ušpiněn

Antiqari.at Radhošťská

ID: 400

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00

Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)