Karlův most
litografie, 1985, 27 x 42,5 cm, sign. PD J. Mádlo 1985, rám, č. 101/180
žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů
ID: 556
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 17:15
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)