Bez názvu I., Bez názvu II.
2 x litografie, 1983, 10 x 19; 20,5 x 15 cm, sign. LD Vajce 83, sign. PD Vajce
ID: 1004
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:25
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)