Božena Vohánková (1881-1957)

Les

olej, plátno, 65 x 49 cm, sign. LD B. Vohánková, rám

soukromá studia u malíře krajin V. Březiny, akad. Collarossi v Paříži; působení v Mladé Boleslavi

ID: 196

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:15

Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu