Božena Vohánková (1881-1957)

Les

olej, plátno, 65 x 49 cm, sign. LD B. Vohánková, rám

ID: 196

Auction price: 2.000 CZK (84 €)

AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:15

Current price: 2.200 CZK (92 €)

Last auctioneer: ID5**1 History of bids