Božena Vohánková (1881-1957)

Údolí sv. Petra

olej, plátno, 1946, 49 x 65 cm, sign. LD B. Vohánková 1946, rám

soukromá studia u malíře krajin V. Březiny, akad. Collarossi v Paříži; působení v Mladé Boleslavi

ID: 197

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:16

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu