Božena Vohánková (1881-1957)

Údolí sv. Petra

olej, plátno, 1946, 49 x 65 cm, sign. LD B. Vohánková 1946, rám

ID: 197

Auction price: 2.000 CZK (84 €)

AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:16

Current price: 2.000 CZK (84 €)

Last auctioneer: ID5**6 History of bids