Jaroslav Votruba (1889-1971)

Balt

olej, lepenka, 49 x 66 cm, sign. PD Jaroslav Votruba, rám

žák prof. J. Schikanedra a J. Preislera na VŠUP v Praze

ID: 281

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:40

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)