Jaroslav Šimůnek (1872-1939)

Hryzely

olej, lepenka, 24,4 x 35 cm, sign. PD J. Šimůnek, rám

ID: 288

Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:47

Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)