Jaroslav Šimůnek (1872-1939)

Hryzely

olej, lepenka, 24,4 x 35 cm, sign. PD J. Šimůnek, rám

ID: 288

Auction price: 2.800 CZK (117 €)

AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 19:47

Current price: 2.800 CZK (117 €)

Last auctioneer: ID1**1 History of bids