Ivan Bukovský (1949)

Postava II.

olej, papír, 2020, 42 x 29,5 cm, sign. PD Bukovský 2020

žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen tvůrčí skupiny Lipany, SČVU a SVU Mánes

ID: 217

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)