Bedřich Budil (1943-2021)

Rudolf II.

olej, plátno, 1985, 45 x 65 cm, sign. PD Budil 85, Bedřich Budil (1943) je český malíř a výrazná postava českého výtvarného umění. Jeho život i tvorba je spojena s oblastí kolem Jindřichova Hradce. Budilovy malby často zachycují různé krajinné a zvířecí výjevy v nezvyklých barevných kombinacích. Zachycuje tak až surrealistické příběhy, které se v popředí jeho pláten odehrávají

žák prof. K. Součka na AVU v Praze

ID: 224

Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00

Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu