Na jedné hromadě
olej, plátno, 2022, 100 x 125 cm, sign. vzadu PD Zichová 2022, Tereza Zichová je absolventkou Akademie výtvarných umění v Praze, kde studovala v ateliérech Jiřího Petrboka a Michaela Rittsteina. Ve své tvorbě pracuje často se zvířecími motivy, které však klade do surreálních až bizarních situací. Nabízená malba Na jedné hromadě tedy přesně odpovídá jejímu oblíbenému tématu, výjevu mezi pohádkou, sci-fi filmem a živým snem
ID: 292
Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00
Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)