Stanislav Holý (1943-1998)

Vypravěči vtipů

litografie, 60 x 44 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 37/40, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny

žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 348

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)