James Janíček (1935)

Hlavy

litografie, 1988, 48,3 x 32,9 cm, sign. DU Janíček 88, č. 57/60

studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

ID: 426

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)