Sběrači II
litografie, 2007, 29 x 24,5 cm, sign. PD J. Válová 07, č. 41/200
ID: 73
Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:03
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
ID: 73