Hradčany
litografie, 14,3 x 23 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk
ID: 67
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2023 11:06
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
ID: 67
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)