Hradčany

litografie, 14,3 x 23 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk

ID: 67

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2023 11:06

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu