Hradčany
litografie, 14,3 x 23 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 67
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 06. 2023 11:06
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids