litografie, 1987-91, 24 x 29 cm, sign. DU Andrej Rudavský, rám, č. 35/60
ID: 248
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2023 18:07
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu