Andrej Rudavský (1933)

litografie, 1987-91, 24 x 29 cm, sign. DU Andrej Rudavský, rám, č. 35/60

ID: 248

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2023 18:07

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu