Ženský akt III.
litografie, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD Kadrnožka, č. 71/100
ID: 147
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 11:08
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu