Ženský akt III.
litografie, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD Kadrnožka, č. 71/100
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 147
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 11:08
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids