Miroslav Pangrác (1924-2012)

Hudba

patinovaná sádra, v. 30 cm, značeno Pangrác, několikrát restaurováno, na několika místa zlomeno, větvička ratolesti zlomena - na fotografii toto poškození není viditelné

ID: 3

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 17:26

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu