Sekretářka
akvarel, tuš, papír, 1956, 21 x 25 cm, sign. PD K. Kotrba 56, rám
ID: 577
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:08
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)