Karel Kotrba (1903-1969)

Sekretářka

akvarel, tuš, papír, 1956, 21 x 25 cm, sign. PD K. Kotrba 56, rám

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 577

Auction price: 400 CZK (17 €)

AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 12:08

Current price: 400 CZK (17 €)

Last auctioneer: ID1**8 History of bids