Kosher Blues
litografie, papír, 28 x 40 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 25/50
ID: 25
Vyvolávací cena: 5.200 CZK (217 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:54
Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)
ID: 25