Jiří Slíva

Kosher Blues

litografie, papír, 28 x 40 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 25/50

ID: 25

Auction price: 5.200 CZK (217 €)

AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2024 19:54

Current price: 5.200 CZK (217 €)

Last auctioneer: ID6**2 History of bids